مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب MDF همراه قیمت نصب

۲۰ اسفند ۱۳۹۷

مدل کمد دیواری ریلی اتاق خواب MDF

امروزه با وجود تورم اقتصادی در مسکن، اکثر سازندگان برای فروش بهتر املاک خودرا با متراژ پایین می سازند. به همین منظور در نظر گرفتیم که برای شما عزیزان مطلبی جمع آوری کنیم در جهت بهینه سازی اتاق خواب کوچک، با استفاده از کمد دیواری ریلی مدرن و نصب انواع شلف دیواری از فضای موجود به خوبی بهره بری کنید.

مطمئنا در خانه کوچک بخصوص اتاق خواب ریزه میزه جای گیری لوازم امری سخت و دشوار و چالش هر روز سراسر جهانیان است. عکس مدل کمد دیواری ریلی زیر را مشاهده کنید :

مدل کمد دیواری ریلی

قیمت کمد دیواری ریلی اتاق خواب

برای دریافت قیمت کمد دیواری ریلی میتوانید با سازندگان الی ساز تماس بگیرید، در جدول زیر می توانید وارد پروفایل کاربری هر یک شده و در بخش نظرسنجی واقع در پروفایل کاربری هر فرد می توانید عملکرد فرد را در گذشته به همراه نمونه کار مشاهده کنید.

مدل کمد دیواری کم جا
آیا انتخاب رنگ در قیمت کمد دیواری تاثیر دارد؟

استفاده از رنگ بندی برای رنگ چوب ام دی اف بکار رفته در کمد دیواری سلیقه ای است. ضمنا انتخاب رنگ در قیمت تاثیری ندارد مگر در مواردی که شما یک رنگی مثل قرمز انتخاب کنید که خاص و مقدار mdf بکار رفته در آن کمتر از یک ورق باشد. بدین منظور که نصاب کابینت در کار بعدی نتواند از آن رنگ استفاده کند شما مبلغ یک ورق را حساب خواهید کرد.

البته با این حال بستگی به نوع قراردا فی مابین نصاب و شما دارد، اگر که نصاب از شما فقط اجرت دریافت کند این موارد پیش می آید. زمانی که در یک پیش فاکتور کلی اجرت نصب همراه یراق آلات، هزینه برش، خدمات و ام دی اف آن تحویل شما شود نصاب هزینه هارا لحاظ خواهد کرد و شما بابت هر رنگ مبلغ جداگانه ای پرداخت نمیکنید.

عکس کمد دیواری اتاق خواب

کمد دیواری امروزه لازمه خانه های امروزی است و شما در اینجا می توانید انواع مدل آنرا بازدید کنید، این محصولات کاربرد اصلیشان افزایش فضای مفید اتاق خواب شماست. اگر به عکس دقت کنید شاهد طبقه بندی هستید با ترکیب میز آرایش که می توانید لوازم آرایشی خودرا در وسط و در سمت چپ به عنوان فضای دکوری، گلدان های خوشگلتان را اونجا جای دهید.

آگهی های مرتبط
دیدگاه شما:
0 دیدگاه
دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

معرفی خدمات در الی ساز

خدمات کسب و کار یا مهارت خود را به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید.

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد