اجرای سقف کاذب pvc و کناف آشپزخانه با بهترین قیمت

۲۱ دی ۱۳۹۸

امروزه استفاده از سقف کاذب pvc و کناف در آشپزخانه و حمام طرفداران بسیار دارد. به نوعی می توان گفت که آشپزخانه قلب خانه شما محسوب می شود که با اجرای یک سقف کاذب زیبا می توانید آشپزخانه خود را زیبا کنید. نصب و اجرای سقف کاذب کناف و pvc آشپزخانه با قیمت عالی و کیفیت مناسب تخصص ماست. جهت مشاوره و برآورد هزینه با متخصص های الی ساز تماس بگیرید.

آسمان مجازی نیز یکی دیگر از انواع سقف کاذب می باشند که امروزه در آشپزخانه های ایرانی بسیار استفاده می شوند در این سقف آسمان مجازی می توان طرح ها و نقش مختلفی را چاپ کرد. این نوع از سقف کاذب مانند سایرن با تایل های 60*60 در کنار یک دیگر قرار می گیرند

نمونه کار قبل و بعد باسازی یک آشپزخانه

قیمت سقف کاذب آشپزخانه کناف و پی وی سی

با توجه به اینکه قیمت های بازار دارای نوسان بسیاری می باشد، نمی توان قیمت دقیق سقف کاذب را ارائه نمود به همین منظور مجموعه ما با قرار دادن شماره متخصصین مجرب این کار را برای شما راحت کرده است. نصب و اجرای سقف کاذب کناف و pvc آشپزخانه با قیمت عالی و کیفیت مناسب تخصص ماست. جهت مشاوره و برآورد هزینه با متخصص های الی ساز تماس بگیرید.

اجرای سقف کاذب آشپزخانه کلاسیک و مدرن

عموم مردم بر این باورند سقف کاذب فقط متناسب با دکوراسیون مدرن می باشد و نمی توان برای دکوراسیون کلاسیک مورد استفاده قرارداد. ولی در این مطلب ما سعی کرده ایم که به شما چند نمونه از دکوراسیون های کلاسیک و مدرن اجرا شده با سقف کاذب آشپزخانه کناف و pvc را برای شما به نمایش بگزاریم

چند مدل سقف کاذب آشپزخانه ایرانی

مزایای سقف کاذب کناف آشپزخانه

معمولا خانم خانه دار زمان زیادی از وقت با ارزش خود را در آشپزخانه سپری می کنند، به همین دلیل است که باید فضای آشپزخانه کسل کننده به نظر نرسد و همچنین محیطی شاد و زیبا باشد.  سقف کاذب کناف علاوه بر کم هزینه بودن و سبک بودن دارای زیبایی خاصی است که با نورپردازی می تواند آشپزخانه شما را مجذوب خود کند.سقف کاذب کناف به آشپزخانه شما جلوه زیبایی می دهد که هیچوقت برای شما کسل کننده به نظر نرسد.

کناف به پنل های روکش دار گچی گفته می شود که به نوعی نسل جدیدی از گچ می باشد، مزایای اصلی این نوع از سقف کاذب ها سرعت کار بالا ، تنوع زیاد در طرح ورنگهاست همچنین قابلیت نورپردازی می توان همه نوع رنگی را در آشپزخانه خود داشته باشید.

سقف کاذب آشپزخانه کناف
سقف کناف آشپزخانه ایرانی
مطالب مرتبط
آگهی های مرتبط
دیدگاه شما:
0 دیدگاه
دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

معرفی خدمات در الی ساز

خدمات کسب و کار یا مهارت خود را به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید.

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد