هزینه طراحی دکوراسیون داخلی منزل

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

هزینه طراحی دکوراسیون داخلی

قیمت ها و خدمات برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل متفاوت است. طراحان از روش‌های مختلف برای دکوراسیون داخلی استفاده می‌کنند و هزینه‌های آن یا به صورت ساعتی و یا در آخر کار به صورت کامل پرداخت می‌شود. عوامل زیادی در تعیین هزینه تغییر دکوراسیون داخلی منزل تأثیرگذار است.
عواملی که در تغییر هزینه دکوراسیون داخلی تأثیر می‌گذارد شامل: موقعیتی که پروژه در آن انجام می‌شود و نحوه رفت و آمد و حمل وسایل  است. نوع قرارداد و تعیین کارفرمایی که قرار است کار را به عهده بگیرد امر دیگر بر نوسان قیمت است. نوع طراحی، کیفیت و پیچیدگی کار نیز بر روی قیمت نهایی کار شما اثر می‌گذارد.
به طور متوسط، یک طراح داخلی معمولی از ؟؟؟ تا ؟؟؟ به استثنای مبلمان، هزینه خواهد کرد. خوشبختانه، با جایگزینی‌های جدید مانند خدمات طراحی داخلی آنلاین ، هزینه طراح داخلی از ؟؟؟ تا ؟؟/ می باشد و معمولا این هزینه ها ثابت هستند.
تغییر دکوراسیون داخلی منزل  از رنگ دیوار آغاز می‌شود اما آشپزخانه به عنوان یکی از مهمترین اولویت‌های خانوارها از این تغییرات هرگز بی‌نصیب نمی‌ماند. کابیت‌ها اولین مرحله تغییر  آشپزخانه  در یک ساختمان هستند قيمت هر متر كابينت بين 400  هزار تا 1 ميليون و 200 هزار تومان است.

به طور متوسط هر خانه 100 متری نزدیک به 20 متر کابینت نیاز دارد که به عبارتی اگر میانگین قیمت کابیت را 800 هزار تومان در متر در نظر بگیریم. یک واحد 100 متری با 20 متر کابینت نزدیک به 16 میلیون تومان هزینه کابینت دارد.
در تغییرات دکوراسیون ایجاد نور تازه و کافی برای ساختمان یک اصل و اولویت به شمار می‌رود. قيمت تغيير نورپردازي منزل بسته به ميزان كيفيت و كالايي كه مورد استفاده قرار مي‌گيرد متري 55 تا 100 هزار تومان است. اگر سقف یک منزل به صورت کامل نورپردازی شود. یک ساختمان 100 متری نزدیک به 7 میلیون هزینه نورپردازی دارد.

استفاده از مولتي كالر نیز روش جدیدی است كه عده ای از افراد از آن استفاده می کنند. قيمت هر متر مولتي كالر حدود 6 تا 10 هزار تومان است. هر چارچوب در منزل بين 20 تا 39 هزار تومان رنگ‌آميزي مي‌شود و رنگ آميزي نرده ها،‌ در و پنجره هاي فلزي 15 تا 40 هزار تومان هزينه دارد. رنگ‌آميزي درهاي چوبي هم 35 تا 80 هزار تومان قيمت‌گذاري مي‌شود.
اگر تمایل داشته باشید در پروژه تغیر دکوراسیون از صفر تا صد را متخصصان این امر به انجام برسانند در این صورت به صورت توافقی می‌توانید با کارشناس پروژه به توافق برسید به شکلی که کارفرما خرید را برای محدوده‌ای که شما قصد دیزاین آن را دارید به انجام می رساند و دکوراسیون را به سبکی که مد نظر شما است انجام می دهد.

نحوه محاسبه دستمزد طراحی دکوراسیون

محاسبه دستمزد تغییر دکوراسیون به محل مورد نظر شما بستگی دارد به عنوان مثال اگر محدوده شما برای بازدید و بررسی با محل کار فاصله داشته باشد این رقم افزایش پیدا می‌کند. برای نمونه اگر نیاز باشد به شهرستان مراجعه شود و مشاوره و کارشناسی تعیین قیمت انجام شود باید هزینه بیشتری در مقایسه با محدود اصلی در نظر گرفته شود.
از کارفرما بخواهید از مشکلات احتمالی که در طی طرح ریزی حاصل می‌شود شما را مطلع کند. می‌توانید مراحل انجام پروژه را خواستار باشید و از مسئولیت خود در قبال این کار آگاه شوید. نحوه پرداخت دستمزد را خواستار شوید تا در  حین کار به مشکلی بر نخورید.

design
آگهی های مرتبط
دیدگاه شما:
0 دیدگاه
دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل و شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

معرفی خدمات در الی ساز

خدمات کسب و کار یا مهارت خود را به افرادی که دنبال شما هستند معرفی کنید.

کپی برداری از متن، شکل و ساختار و زمینه فعالیت این پایگاه اینترنتی ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد